AKUMOTO … více než jen skútr

Od chvíle, kdy se na českém trhu objevil první elektroskútr, tedy motorka na čistě elektrický pohon, uplynulo už pár let. Za tu dobu vývoj urazil velký kus cesty. Objevily se nové, lepší typy akumulátorů, ceny šly dolů a dojezd elektrických skútrů se prodloužil. Prodeje motocyklů se spalovacími motory v poslední letech klesaly, ale u elektroskútrů je tomu naopak. I v době krize se jich prodává víc a víc. Důvod je jasný - téměř nulové povozní náklady.

Česká značka Akumoto se specializuje na vývoj a prodej elektrických skútrů. Na českém trhu působí od roku 2006. Za toto období si vybudovala pozici jedničky na českém trhu a její elektro skútry získávají opakovaně titul „nejprodávanější elektrický motocykl v ČR“. K dnešnímu datu se po českých silnicích pohybují již stovky uživatelů, kterým značka poskytuje 100% servisní i poradenské služby. 
 
Zajímá Vás některý z modelů značky Akumoto a chtěli byste si vyzkoušet, jak se na něm jezdí, jaký má výkon, porovnat jednotlivé varianty? Není nic jednoduššího než si objednat testovací jízdu u regionálního prodejce značky Akumoto nebo přímo u Vás doma (na Vámi zvolené adrese - v práci, doma, kdekoliv)! Tato služba je nezávazná a zcela bezplatná.
 
 
tel:  315 601 380