Právě se nacházíte:

BOOMBOX SPT 5280

Pokud si stále lámete hlavu, co koupit svému dospívajícímu nebo už čerstvě dospělému dítěti, máme pro vás vhodný tip. Je jím novinka mezi boomboxy, neboli velkými „kazeťáky“, jak se říkalo dříve. SENCOR právě nabízí nový Boombox SPT 5280 s CD, Bluetooth, MP3, vstupy USB či AUX a FM rádiem.  

Tento fešák o velikosti ( š / v / h ) 513 x 162 x 287 mm a váze 3,5 kg potěší mladé lidi, pro které je hudba každodenní zábavou i obyčejné posluchače, kteří si chtějí silnějším přehrávačem vybavit místo pro svojí práci (například dílnu). O kvalitní zvuk se starají 4 reproduktory (2 širokopásmové a 2 výškové) s  výkonem 16 W. Radio SENCOR SPT 5280 přehraje hudbu či mluvené slovo z: CD-R / RW, Bluetooth, MP3 i USB. Díky ekvalizéru si skvěle vyladíte své oblíbené písničky k dokonalosti jednou z přednastavených voleb –  Rock, Pop, Jazz, Flat či Classic.

Pro příjem rádia je SPT 5280 vybaveno teleskopickou anténou, digitálním laděním, které se zobrazuje na LCD displeji, i možností předvolby až 20 stanic a možností zobrazení ID3 popisků.  

Dalšími příjemnými funkcemi a doplňky jsou hodiny, které nejen ukazují čas, ale i mohou sloužit i jako budík hudbou z rádia či dálkové ovládání.

SENCOR Rádio SPT 5280 je dostupné za akční cenu 2 299 Kč.