Chcete si zahrát v seriálu? Přijďte se podívat na veřejné natáčení.

V rámci příprav natáčení nultého dílu k televiznímu seriálu s pracovním názvem „Okres“ bude filmový štáb  točit v pondělí 22. 10. 2012 na náměstí Míru v Mělníku. To proběhne od  13.00 do 17.00 hodin  a na podiu vystoupí hudební kapela Walda Gang a Karel Gott. Jelikož se jedná o hlavní a závěrečnou scénu v díle, zvou filmaři místní obyvatele k veřejnému natáčení. 

V rámci příprav natáčení nultého dílu k televiznímu seriálu s pracovním názvem „Okres“ bude filmový štáb  točit v pondělí 22. 10. 2012 na náměstí Míru v Mělníku. To proběhne od  13.00 do 17.00 hodin  a na podiu vystoupí hudební kapela Walda Gang a Karel Gott. Jelikož se jedná o hlavní a závěrečnou scénu v díle, zvou filmaři místní obyvatele k veřejnému natáčení. V tento den se natáčení účastní řada významných hereckých osobností,  jako je Martin Dejdar, Alice Bendová, Iveta Blanarovičová, Miroslav Vladyka, Bohumil Klepl, Václav Vydra, Václav Noid Bárta a další.

Pokud chcete vidět, jak se natáčí seriál a se stát na chvíli součástí natáčení, přijďte na mělnické náměstí Míru 22. října a nebudete litovat!
 
Filmaři budou natáčet ještě v kanceláři pana starosty a v jedné mělnické soukromé vile.