Kemáda Group s.r.o. - Profesionální zahradnické služby

Kemáda Group s.r.o. poskytuje profesionální zahradnické služby včetně údržby trávníků, prořezávání dřevin, zakládání záhonů a instalace zavlažovacích systémů. Díky našim odborným týmům bude vaše zahrada vždy krásná a upravená.

Krásné zahrady 

Kemáda Group s.r.o. je dynamicky rostoucí společnost, která se specializuje na poskytování širokého spektra profesionálních služeb zaměřených na údržbu a správu různých typů prostor. Naše firma byla založena 11. ledna 2022 a od té doby jsme si vybudovali pevnou pozici na trhu díky našemu důrazu na kvalitu, efektivitu a spokojenost našich klientů.

Sídlo naší společnosti se nachází na adrese Poštovní náměstí 25, 272 01 Kladno. Jsme registrováni u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 361050 a naše identifikační číslo je 14143160. Kemáda Group s.r.o. je společnost s ručením omezeným, což zajišťuje stabilitu a spolehlivost našich služeb.

Jednou z našich hlavních služeb je profesionální údržba zahrad. Nabízíme komplexní zahradnické služby pro rezidenční i komerční objekty, které zahrnují údržbu trávníků, prořezávání dřevin, zakládání záhonů, instalaci zavlažovacích systémů a tvorbu okrasných zahrad. Díky našim profesionálním zahradnickým službám zajistíme, že vaše zahrada bude vždy krásná a upravená.

 

Více informací o našich zahradnických službách naleznete na https://zahrady.kemadagroup.cz/

Kemáda Group s.r.o. nabízí také širokou škálu dalších služeb, které zahrnují čištění fotovoltaických panelů, deratizaci, úklidové práce a sanace. Naše odborné týmy jsou vybaveny nejmodernější technikou a mají hluboké znalosti a zkušenosti v těchto oblastech, což nám umožňuje poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Každý projekt přistupujeme individuálně a s maximálním nasazením, abychom splnili specifické požadavky a očekávání našich zákazníků.

Více informací o všech našich službách naleznete na našem hlavním webu.

V Kemáda Group s.r.o. věříme, že kvalitní služby začínají kvalitním týmem. Proto investujeme do neustálého vzdělávání a rozvoje našich zaměstnanců, aby byli vždy připraveni čelit novým výzvám a přinášet inovativní řešení. Naše hodnoty zahrnují profesionalitu, spolehlivost a závazek k udržitelnosti, což se odráží ve všech našich aktivitách.

Díky našemu komplexnímu přístupu k údržbě a správě prostor jsme schopni zajistit, že vaše prostředí bude nejen čisté a bezpečné, ale také esteticky upravené a funkční. Spolupracujeme jak s komerčními subjekty, tak s jednotlivými domácnostmi, a vždy se snažíme přizpůsobit naše služby tak, aby co nejlépe vyhovovaly specifickým potřebám našich klientů.

Kemáda Group s.r.o. je váš spolehlivý partner pro všechny potřeby údržby a správy prostor. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.