Manžel zavražděné ženy u Mlékojed byl vzat do vazby

Soud v pátek vzal do vazby manžela zavražděné ženy nalezené v kufru auta u Mlékojed na Mělnicku. Pohřešovanou ženu nalezli neratovičtí strážníci v úterý odpoledne. Muži podezřelému z vraždy hrozí až 18 let vězení, řekl ČTK mluvčí Okresního soudu pro Prahu-západ Pavel Tůma.

"Soud dnes při vazebním zasedání rozhodl, že obviněný ze zločinu vraždy se bere do vazby. Existuje zde důvodná obava, že muž uprchne nebo se bude skrývat," upřesnil Tůma.

Policisté manžela obvinili z vraždy ve čtvrtek. Za přítomnosti jeho obhájce jej vyslechli a podali návrh k vzetí do vazby. Podrobnosti k případu policie zveřejnit zatím nechce. "Na případu se bude dál pracovat, další informace by mohly být známé v pondělí," řekla ČTK mluvčí středočeské policie Soňa Budská.
 
Letos šestatřicetiletá žena byla pohřešována od 26. května. Objevena byla v kufru stříbrného vozu Renault Laguna zaparkovaného u pískovny u Mlékojed. Středeční soudní pitva potvrdila násilnou smrt, policisté případ od začátku vyšetřovali jako vraždu.
 
zdroj: ČTK