NAŠE DĚTI POTŘEBUJÍ VÍCE VODY, NEŽ MY

Bude léto, blíží se prázdniny a naše děti se už asi nemohou dočkat. Mohou si hrát venku na sluníčku a zanedlouho nás určitě budou přesvědčovat k návštěvě koupaliště. Teplo a venkovní aktivity však znamenají, že děti musí doplňovat tekutiny a nejlépe v podobě čisté a osvěžující vody, která na rozdíl od přeslazených limonád neobsahuje tolik zrádné cukry (ty stejně žízeň neuhasí, jen povzbudí) a všemožná barviva.  

Jak děti zaujmout a vyrušit od hry, aby se také napili?

V tomto případě mohou nastoupit a nám pomoci Žížaláci. Společnost SodaStream zná problémy nás rodičů, a tak již před časem přišla na trh s limitovanou edicí dětských lahví Žížaláci, s oblíbenými pohádkovými postavičkami z Večerníčku. V sadě jsou dvě láhve o obsahu 0,5 litru, které se pohodlně vejdou do batůžku na výlet, do školní brašny, aby doplnily přesnídávku či jen tak do ruky, když náš potomek běží na blízké hřiště. Set dále obsahuje školní plastelínu v deseti barvách, které jim zpříjemní volný čas a knížku Žížaláci v kresleném provedení, jež je vhodná také jako první čtení.

To, že děti potřebují vodu, určitě víme, ale že jejich organismus má její potřebu ještě větší než organismus dospělého, často zapomínáme. Právě postavičky Žížaláků mohou přispět k tomu, že dodržovat pitný režim bude zábavnější. Navíc s přístroji SodaStream, se nemusíme omezit jen na perlivou vodu, jejíž bublinky už samy představují zpestření chuti – obsah láhve můžeme doplnit o čerstvé ovoce či bylinky.

A kdy máme tyto láhve pořídit?

Co nejdřív, protože teplé počasí už nastoupilo a my těch příležitostí budeme mít spoustu. Mohou to být dobré známky, různé školní slavnosti, Mezinárodní den dětí či odjezd na prázdniny.

Limitovaná edice dětských lahví Žížaláci s plastelínou a knihou nyní za akční maloobchodní cenu 199 Kč.