SODASTREAM SI PŘIPOMÍNÁ 30. VÝROČÍ SAMETOVÉ REVOLUCE

Od sametové revoluce uplyne letos na podzim již neuvěřitelných 30 let. Její jedinečnou atmosféru a neopominutelné místo v novodobých dějinách připomíná společnost SodaStream limitovanou edicí lahví v národních barvách a s ikonickými motivy.

K významnému 30. výročí pádu komunismu v Československu připravila společnost SodaStream, světový specialista na domácí přípravu perlivé vody, pro český a slovenský trh unikátní limitovanou edici lahví. Trojice lahví s potiskem ikonických symbolů sametové revoluce je charakteristicky laděna do barev československé trikolory (bílá, červená, modrá). Originální design a velmi omezený počet kusů – na trhu je k dostání pouze 4 000 ks – činí z edice sběratelsky atraktivní trofej, která stylově doplní atmosféru oslav u vás doma.

Opakovaně použitelné lahve jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu a jsou BPA free. Jejich používáním se vyhnete nekonečným nákupům a nošení balených vod. Šetří tak výdaje domácnosti, námahu a v neposlední řadě i životní prostředí, které chráníte před hromaděním jednorázového plastu. Navíc vám umožní mít po ruce vodu vždy čerstvou, bez obav o její správné skladování a v takové intenzitě naperlení, jakou máte rádi.

Balení obsahuje 3 ks litrových tlakových nápojových lahví, určených pro perlivou i neperlivou vodu. Ve výrobníku perlivé vody SodaStream lze využít provozní objem po rysku 0,84 litru. Tyto lahve typu JET jsou kompatibilní se všemi modely výrobníků perlivé vody SodaStream, vyjma modelů určených pro skleněné lahve.

Doporučená cena limitované edice SodaStream Lahev Jet 30.výročí je 399 Kč.