Stolní dokovací stanice, která z iPadu udělá inteligentní ovládací centrum

iRoom iTop je univerzální stolní dokovací stanice na principu „plug&play“. Je kombinací elegantní vestavné dobíjecí stanice pro iPad s ovládáním automatizovaných procesů. S jeho pomocí můžete automaticky zapínat televizi, stahovat závěsy, tlumit nebo rozsvěcet světla, anebo pouštět své oblíbené filmy. To vše zcela jednoduše stiskem tlačítka na skleněném rámu. Dá se použít jak doma, tak ve firmě.  

iTop je současně dobíjecí i řídící stanicí. Běžně používané řídící funkce je možné přiřadit pod šestici tlačítek čelního skleněného panelu. Díky tomuto řešení má uživatel okamžitý přístup k ovládání osvětlení, zatemnění apod. Stanice je kompatibilní s řídícími moduly předních světových výrobc ů, takže je jejím prostřednictvím možné přímo ovládat zařízení, ke kterým lze přiřadit IP adresu. iTop rovněž dokáže pracovat s makry a příkazovými sekvencemi.  

Dokovací stanice iTop vyvíjí a vyrábí progresivní rakouská firma iRoom, jejíž výrobky se mohou chlubit vysokou kvalitou provedení i přitažlivým designem. Značku iRoom v České republice zastupuje společnost Audiopro.