Právě se nacházíte:

VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ

Pokud hledáte správný světlomet na jakoukoliv venkovní plochu, ať už balkón, lodžii, terasu, předzahrádku nebo zahradu, vždy zvažte, jaké světlo chcete, jak často bude svítit a také jak dlouho. Můžete si pořídit LED reflektory nebo klasická svítidla. Zárukou kvality za rozumnou cenu je v obou případech značka RETLUX.   

Pokud chcete mít automatické světlo, kdykoliv vstoupíte do daného prostoru, je pro vás ideální volbou LED reflektor se senzorem pohybu. RETLUX nabízí takové reflektory v několika provedeních dle velikosti a intenzity výkonu od 10W do 40W. Tyto reflektory PROFI RSL 238 – RSL 241 jsou vyrobené z tvrzeného plastu, jsou odlehčené a vybavené špičkovým LED chipem BridgeLux. Barva jejich světla je denní bílá a nastavit u nich lze délku i intenzitu svícení. Reflektory jsou k dostání od 549 Kč.

RETLUX nabízí i širokou škálu reflektorů bez čidla, rozdílných velikostí i svítivostí. Řada reflektorů FAMILY je hliníková se špičkovým LED chip BridgeLux. Cena se pohybuje u těchto reflektorů RSL 228 – RSL 233 od 219 Kč. Druhou nabízenou řadou jsou reflektory řady PROFI RSL 234 – RSL 238, se stejným výkonem jako řada se senzorem. Reflektory bez senzoru jsou k dispozici od 129 Kč.

Jestliže rádi cestujete a kempujete nebo prostě potřebujete mít kvalitní, zářivé světlo vždy s sebou, pak RETLUX nabízí přenosný bateriový LED reflektor RSL 242, který je díky své konstrukci vysoce odolný proti nárazu. Tento reflektor RSL 242 vybavený značkovým COB čipem EPISTAR, světelným tokem 650 lm v denní bílé barvě, je dostupný za cenu 409 Kč.

V případě, že chcete na svou fasádu dát jen designové svítidlo, které příjemně doplní exteriér domu či balkonu, zvolte lehkou svítilnu RETLUX RSM 101. Venkovní svítidlo RETLUX RSM 101 je vhodné na verandy, terasy či do altánů a pergol. Jeho umístění a následná manipulace například při výměně žárovek je velmi jednoduchá. Hmoždinky i vruty jsou součástí balení. Celé svítidlo je kombinací plastu a odolného nerezu. Proti venkovním vlivům je konstrukčně chráněno silikonovým těsněním na stupeň IP44, tedy proti vniknutí drátu či jiného nástroje a proti stříkající vodě. Nevnikne tedy do něj ani malý hmyz. Do svítidla lze umístit žárovky s klasickou objímkou E27.

Venkovní svítidlo RETLUX je dostupné za cenu 329 Kč.