Právě se nacházíte:

Video-workshop na Mělníku

Všichni si budete moci v pátek 9. 9. vyzkoušet práci s digitální kamerou a natočit s ostatními krátký spot o tom, jak vnímáte život na Mělníku.

Tento video-workshop proběhne od 13.00 v Parku Vrázovka, kde se po 17.00 rozběhne diskuse o tom, jaké aktivity chybí nejen mladým lidem na Mělníku. To vše v rámci projektu „Evropa na Mělníku“ a za přítomnosti zahraničních hostů.

Kromě místních se akce zúčastní i lidé, kteří se věnují vytváření nových volnočasových a vzdělávacích aktivit pro mladé v různých evropských městech. Ti přijali pozvání dobrovolnického sdružení Tmelník o.s., a přijedou občanům nabídnout nápady na oživení našeho města.

V 17.00 hosté představí své nápady, promítat se budou čerstvě vzniklé spoty o životě na Mělníku a také bude zahájena otevřená diskuse, kde bude každý z příchozích moci vyslovit své nápady, názory, i zvídavé otázky. Návštěvníci se budou moci dozvědět o mnoha netradičních projektech, které by bylo možné na Mělníku uskutečnit a financovat z fondů EU. Diskuse proběhne interaktivní formou u několika tematických stolů, mezi kterými si budou návštěvníci vybírat. Tlumočení je zajištěno. Akci pořádá Tmelník o.s. (www.tmelnik.cz) ve spolupráci se Studiem Eko-Logika, o.s., realizátorem Parku Vrázovka, za přispění grantu z evropského programu Mládež v akci.