Právě se nacházíte:

Vinná noc

V rámci konání mělnické VINNÉ NOCI 29. 4. 2017 bude kavárna muzea otevřena do 22:00 hodin.  Akci doplní vinařská výstavka, kde návštěvníci budou moci shlédnout např. historické viněty nebo aktuální plán vinařské oblasti Čechy… 

Útulná kavárnička přímo na nádvoří muzea nabízí posezení ve stylovém interiéru, nebo venku na historických hradbách s výhledem do kraje a v příjemném zákoutí muzejního nádvoří.

Nabídku kavárny tvoří teplé nápoje (14 druhů kávy včetně Frappé, horká čokoláda, čaj, grog, punč nebo muzejní svařák), studené nápoje, a to jak alkoholické (víno, pivo 10°, 12°, destiláty v omezeném rozsahu), tak nealkoholické (nealkopivo, limonády, coca cola, minerální vody, džusy, zázvorový tonik či ledový čaj...). Kromě nápojů zde lze zakoupit i chlebíčky, zákusky a další dobroty podle aktuální nabídky. Nejen pro děti nabízíme široký výběr zdravých limonád z kvalitních koncentrátů lisovaných za studena a bez přídavků cukru a umělých barviv.

Kavárna má v nabídce i všechny druhy vín, které jsou v dané době v prodeji. V nabídce bývá až 50 vzorků vín české provenience. Prohlídku muzea tedy můžete příjemně zakončit degustací. Samozřejmě je možné i zakoupit láhev oblíbeného vína s sebou domů. Ceny jsou příznivé – stejné jako ve sklepě.

http://www.muzeum-melnik.cz