Dům barev nabízí široký sortiment malířských potřeb

Prodejna Dům barev je jiná, protože na rozdíl od jiných obchodů s barvami je zasvěcena tomu, aby vám usnadnila život. Jde o to, že prodejna Dům barev je zcela novým konceptem v maloobchodním podnikání s barvami, který byl vybudován s takovými lidmi, jako jste vy –profesionály v nátěrových hmotách.

Prodejny Dům barev mají na skladě ucelený sortiment výrobků PPG, takže budete mít okamžitě v požadovaném množství k dispozici jakýkoli výrobek, který potřebujete. Struktura sortimentu výrobků PPG byla uspořádána a rozdělena tak, abychom Vám maximálně zjednodušili a usnadnili výběr výrobků. Dům barev nabízí rozmanité značky, je tak možné vyhovět veškerým Vašim požadavkům z hlediska kvality a nákladů. Vedle rozsáhlé nabídky nátěrových hmot má navíc Dům barev na skladě široký sortiment doplňkových artiklů a průběžně do nabídky přidává další výrobky.

 
Prodejny Dům barev poskytují nejširší škálu standardních barev PPG, ale co je dnes snad ještě důležitější:Dům barev se pyšní schopností tónovat barvy ve velkých množstvích, navíc rychle a přesně, takže šetří jak Váš čas, tak i peníze.Dům barev se specializuje na záruku stálosti barvy ve všech výrobních dávkách, to znamená, že se kdykoli můžete vrátit do kterékoli prodejny Dům barev a dostanete namíchaný přesně stejný odstín barvy, kterou jste koupili už dříve.Dále jsme díky systému Natural Colour System (NCS = systém přirozených barev) schopni vytvořit jakoukoli barvu, kterou hledáte. Není podstatné, zda se snažíte najít barvu odpovídající stávajícímu odstínu nebo zda hledáte barvu novou.