Výroba parafínových svíček

Firma MB HAND MADE s.r.o. má již téměř dvanáctiletou tradici. Patří k nejvýznamnějším ručním výrobcům parafínových svíček v České republice. Je jednou z mála firem vyrábějících sortiment výhradně klasickou ruční metodou lití. Každá svíčka je proto originálem. Každému kusu je věnována náležitá péče v průběhu celého technologického procesu. Při výrobě se používají pouze nejkvalitnější suroviny. Výsledkem je dlouhá doba hoření, kvalitní povrchová úprava a nestékavost svíčky.

Naše výroba se orientuje především na rustikální a dekorativní svíčky. Dále vyrábíme svíčky velikonoční, vánoční atd., které jsou ručně máčené, malované nebo zdobené. Nabízíme i zakázkovou, resp. malosériovou výrobu pro účely reklamní nebo dárkové. Spolupracujeme také s evropskými design studii a dodáváme svíčky i do uměleckých galerií.

Jsme schopni dle přání zákazníka vyrobit jakýkoliv tvar svíčky, nabídnout barvu či vůni, respektovat zákazníkem navrhované složení materiálu a použít rozsáhlou škálu doplňkových materiálů jako je sklo, keramika, dřevo, kov či leštěný kámen.

Po dohodě můžeme splnit Vaše konkrétní požadavky na balení a způsob dodání.

Aby byla naše nabídka co nejširší, spolupracujeme i s výrobci svíček strojových, proto jsme schopni nabídnout také běžně žádané konzumní svíčky různých tvarů a barev, svíčky v keramice, čajové, hřbitovní atd. Naši partneři dodávají zboží do zemí EU a do USA a plní nejpřísnější kvalitativní normy.

http://www.mbhandmade.cz