Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím
Právě se nacházíte:

Disco ERA

9. 05 2012 | Disko Era funguje již řadu let, i když s malými přestávkami. Nově jsme Eru otevřeli 27. 10. 2009. Snažili jsme se vrátit původní ráz Ery tak, jako byla před lety, když začínala. Doufáme, že se nám to podařilo a že návštěvníci diskotéky budou spokojeni nejen s prostředím, ale i s obsluhou a pořádanými akcemi. 

Hrát pro vás budou pro eru starý DJ Karel Ponocný a jeho kolega DJ Luky. Rozšířili jsme pro vás místa k sezení, v současné době je 80 míst k sezení. Pro zpříjemnění posezení v  letních měsících připravujeme klimatizované prostředí.

Rádi bychom Vám nabídli možnost uspořádání společenské akce pro Vaši firmu v prostorách disko Era. Tyto prostory jsou svou velikostí a svým stylem a uspořádáním vhodné pro různé příležitosti: firemní oslavy, vánoční večírky, prezentace nových výrobků a služeb, netradiční obchodní jednání, narozeninové párty atd.
 
Během několikaletého působení disko Era se již úspěšně pořádala řada podobných, výše zmiňovaných akcí. V případě zájmu zajistíme raut či jiné občerstvení.
 

Diskuse

 
.

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO