Potěšte své blízké zážitkovým dárkem

Každý z nás touží udělat tomu druhému radost, na kterou bude dlouho vzpomínat. Prožít něco neočekávaného, vzrušujícího, netradičního, báječného, nezapomenutelného. 

Dokonalé dárky v podobě zážitků splní Vašim blízkým a kamarádům očekávání, jelikož zážitky jsou vzpomínky, které Vám nikdy nikdo nevezme a které Vás budou obohacovat celý život.

Adrenalinové dárky a zážitky jsou přesně ty dárky, které vždy zapůsobí.
Adrenalinové dárky jsou vhodnými dárky pro muže.
 
Zážitkové dárky jsou originální dárky v podobě zážitků a dárků pro ženy.
Zážitky jako dárek se stávají především v poslední době stále populárnější záležitostí.
 
Zážitek jako dárek pak znamená příjemně strávené chvíle, kdy se odpoutáme od běžných každodenních starostí a užijeme si zasloužené relaxace podle našeho vkusu.
 
Jelikož je každý člověk jiný, jsou i zážitky jako dárek opravdu různorodé, abyste dokázali potěšit snad jakéhokoliv člověka. Pro aktivní lidi a dobrodruhy zde máme širokou škálu adrenalinových programů, kdy si můžete skočit padákem, projet se na vznášedle nebo se vrhnout do hlubin na bungeejumpingovém laně.
 
Pro zájemce, kteří dají přednost poklidné relaxaci, je připravena široká škála relaxačních a wellness pobytů, masáží a ozdravných kůr inspirovaných mnoha světovými kulturami.
 
Další kategorií jsou zážitky jako dárek, které by se daly označit jako "splněné sny", kdy můžete své blízké nechat prožít určitý čas například jako bagrista nebo pilot vrtulníku.
 
V případě, že nevíte, jaký zážitek by si obdarovaný přál, můžete využít náš univerzální dárkový certifikát. Vámi obdarovaný má pak možnost sám si vybrat, jaký zážitek ho nejvíce láká nebo který je pro něj nejvhodnější.